OFERTA

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa

Te zabiegi głównie wykonuje lek.  dent. Kamila Łepek-Wołoszyk. Zabiegi polegające na wstrzykiwaniu preparatów kw. hialuronowego pod oczy, na szyję i dekolt z ominięciem bariery naskórkowej, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych dla skóry delikatnej, odwodnionej, dojrzałej, która traci jędrność. 

Ten zabieg najlepiej wykonywać w serii, powtarzając go trzy razy co dwa tygodnie. Jest to świetne uzupełnienie leczenia stomatologicznego, aby podkreślić efekty estetyczne. Należy zauważyć, że zabieg jest również dedykowany męskiej grupie pacjentów.

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej – BOTOKS

Te zabiegi wykonuje lek.dent Kamila Łepek-Wołoszyk. Najczęściej ostrzykuje się zmarszczki pionowe czoła (tzw. lwia bruzda), zmarszki poziome czoła oraz zmarszczki mimiczne wokół oczu (kurze łapki) w celach estetycznych. Jednakże, najważniejszym zabiegiem jest ostrzyknięcie mięśni żwaczy, które przejawiają nadmierne napięcie u pacjentów z problemem bruksizmu, czyli nadmiernego ścierania zębów. Należy pamiętać, że wszystkie zabiegi toksyną botulinową trzeba powtarzać, aby utrzymać efekty działania, co około 5-8 miesięcy. Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółowym wywiadem ze względu na liczne ograniczenia w przypadku chorób współistniejących.

Woman in professional beauty salon during facial injections for rejuvenation