O Nas

Home / O Nas

Witamy na stronie naszego gabinetu!

Jesteśmy zespołem lekarzy dentystów świadczącym dla Państwa usługi stomatologiczne w Gdyni Cisowej od 1996 roku.

Przez wiele lat siedziba naszej firmy mieściła się przy ul. Siennej 7. Od 2007 roku, dbając o komfort naszych pacjentów pracujemy w nowocześnie urządzonych, klimatyzowanych pomieszczeniach spełniających wszelkie obecnie obowiązujące normy sanitarne.

W roku 2005 nasz gabinet został wyróżniony przez pacjentów tytułem „Przyjazny dentysta”.
Wiosną 2019 roku nasz gabinet uzyskał nowe, nowoczesne oblicze. Cały czas staramy się podążać za Państwa potrzebami. Zawsze chętnie słuchamy Waszych uwag.

Gabinety „Twój Dentysta” znajdują się na parterze, co umożliwia łatwe dotarcie do nas osobom niepełnosprawnym, również tym poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Lokalizacja gabinetów w pobliżu stacji kolei SKM Cisowa i pętli trolejbusowej (linia nr 20, 22, 25, 27) oraz łatwo dostępne miejsca parkingowe w najbliższej okolicy zapewniają łatwy dojazd wieloma środkami lokomocji. Do Państwa dyspozycji jest rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-19.30. Przyjmujemy również pacjentów anglojęzycznych. Płatności mogą dokonać Państwo zarówno gotówką jak i kartą.

Koordynacją pracy gabinetów zajmuje się Marzena Sobiecka-Dorsz, która przyjmuje wszelkie uwagi na temat naszego gabinetu.
Szukajcie nas również na facebook’u.

Terminy i godziny wizyt do poszczególnych lekarzy są ustalane indywidualnie, stosownie do Państwa potrzeb i zależnie od dyspozycyjności lekarzy. Szanując Państwa czas dokładamy wszelkich starań, aby wizyty rozpoczynały się punktualnie. Aby umilić Państwa czas oczekiwania na wizytę zachęcamy do chwili relaksu przy filiżance kawy, herbaty lub szklance wody. Dostępne jest również darmowa sieć WiFi.

Jeżeli nie zdążyli Państwo przygotować się do wizyty, w rejestracji czekają na Państwa bezpłatne, jednorazowe szczoteczki z pastą do zębów. Dodatkowo istnieje możliwość zakupienia w naszym gabinecie specjalistycznych produktów do higieny jamy ustnej najwyższej jakości.

Dzieci w oczekiwaniu na wizytę mają do dyspozycji swój kącik z zabawkami. Na naszych małych, dzielnych pacjentów czekają kolorowe wypełnienia Twinky Star. A po zabiegu… drobne nagrody.
Staramy się służyć pomocą każdemu kto do nas przyjdzie, bez względu na wiek i obawy związane z wizytą u dentysty.

Dostosowujemy sposób pracy i komunikacji do potrzeb małego, dorosłego i starszego pacjenta, tak aby każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Naszą tradycją jest obsługa całych, wielopokoleniowych rodzin – od prawnuczka po prababcię.

Mając na uwadze jak cenny jest Państwa czas oraz jak wiele istotnych informacji może dostarczyć zdjęcie rentgenowskie, w naszym gabinecie wykonujemy prześwietlenia zębów nowoczesną aparaturą, metodą radiowizjografii. Jest to najnowszej generacji sprzęt gwarantujący niezwykle niską ilość promieniowania rentgenowskiego (1 zdjęcie tradycyjne = 10 zdjęć radiowizjografii), jak i natychmiastowy obraz w doskonałej jakości.

Dla bezpieczeństwa naszych pacjentów sterylizację narzędzi przeprowadzamy w nowoczesnych autoklawach firmy Melag i Sirona, spełniających najwyższe normy wyjaławiania narzędzi.

Nasz personel