Kamila Łepek-Wołoszyk

lekarz dentysta

KAMILA ŁEPEK-WOŁOSZYK

Absolwentka AMG
z roku 2003

Posiada bogate doświadczenie w leczeniu zachowawczym pacjentów w różnym wieku – od dzieci po seniorów. Bardzo duże znaczenie przywiązuje do profilaktyki.

Jest ekspertem w zakresie kompleksowej poprawy estetyki z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i technologii. Specjalizuje się przede wszystkim w protetyce zarówno pojedynczych jak i rozległych lub całkowitych braków zębowych za pomocą protez stałych i ruchomych.

Przeprowadza również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: zabiegi estetyczne na twarz z użyciem wypełniacza – kwasu hialuronowego (korekcja głębokich bruzd nosowo-wargowych i korekcja ust) oraz toksyny botulinowej (redukcja kurzych łapek, leczenie bruksizmu, zmarszczek międzybriowych – tzw. lwia bruzda i zmarszczek poprzecznych czoła).

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, dzięki temu w codziennej praktyce stosuje uznane na świecie, najnowsze rozwiązania technologiczne.

Pasjonują ją podróże i poznawanie różnorodnych kultur. W wolnym czasie tańczy, nurkuje, jeździ na nartach i łyżwach, żegluje, zdobywa szczyty.
Dokumentuje to wszystko na licznych fotografiach, które pacjenci mogą podziwiać w czasie zabiegów na ekranie telewizora.

Stanowisko: Dentysta
Stopień: Lek. dent.
Zakres usług: • protetyka • profilaktyka • leczenie zachowawcze dorosłych i dzieci • zabiegi estetyczne • leczenie bruksizmu

+58 623 71 98

twojdentysta@dentysta-gdynia.eu

Certyfikaty i zaświadczenia