Kamila Łepek-Wołoszyk

Lekarz dentysta

Absolwentka AMG z roku 2003.

Posiada bogate doświadczenie w leczeniu zachowawczym pacjentów w różnym wieku – od dzieci po seniorów. Bardzo duże znaczenie przywiązuje do profilaktyki. Jest ekspertem w zakresie kompleksowej poprawy estetyki z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i technologii. Specjalizuje się przede wszystkim w protetyce zarówno pojedynczych jak i rozległych lub całkowitych braków zębowych za pomocą protez stałych i ruchomych.

Przeprowadza również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: zabiegi estetyczne na twarz z użyciem wypełniacza – kwasu hialuronowego (korekcja głębokich bruzd nosowo-wargowych i korekcja ust) oraz toksyny botulinowej (redukcja kurzych łapek, leczenie bruksizmu, zmarszczek międzybriowych – tzw. lwia bruzda i zmarszczek poprzecznych czoła).

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, dzięki temu w codziennej praktyce stosuje uznane na świecie, najnowsze rozwiązania technologiczne.

Pasjonują ją podróże i poznawanie różnorodnych kultur. W wolnym czasie tańczy, nurkuje, jeździ na nartach i łyżwach, żegluje, zdobywa szczyty.
Dokumentuje to wszystko na licznych fotografiach, które pacjenci mogą podziwiać w czasie zabiegów na ekranie telewizora.

Certyfikaty i zaświadczenia